TopStar

21. ledna 2019 11:33

Tereza Šulcová

Meghan Markle připravila avokádový toast pro svého make-up artistu! Chutnal prý skvěle

Make-up artista Daniel Martin zveřejnil na svém Instagramu fotku snídaně, kterou mu připravila sama vévodkyně ze Sussexu!

Jeho jméno se dostalo do povědomí, když se do světa dostala informace, že Daniel Martin dělal svatební líčení Meghan Markle na její svatbě, která proběhla v květnu 2018. Od té doby je nedílnou součástí vévodkyně a má tu čest líčit její krásnou tvář kdykoliv si dáma přeje. Tento týden ho bývalá herečka pozvala do královského paláce, kde strávil celý víkend.

Na svůj Instagram nahrál fotku odpoledního královského dýchánku, který mu připravila sama Meghan. „Zpět do Tig dnů. Děkuji Meghan za to, že se o mě celý víkend tak perfektně staráš, jsi skvělá hostitelka,“ napsal vizážista na sociální síti. Meghan kdysi měla svůj blog, který nesl název The Tig. Hlavním tématem byla móda a zdravý životní styl. Na blogu si prosazovala své někdy dost výrazné názory. Když se stala členkou královské rodiny, musela svůj blog zrušit. Očividně o něm ale hodně lidí slyšelo, a to včetně Daniela Martina.

Daniel Martin na svůj Instagram pravidelně zveřejňuje její velké úspěchy, včetně otevření nové kuchyně, kde pracují ženy, které byly postižené Grenfellovým požárem. Meghan do kuchyně tajně docházela a sepsala spolu s ženami knihu receptů. Sama vévodkyně sepsala úvod knihy.

Daniel Martin má klientelu plnou celebrit. Kromě slavné vévodkyně, spolupracuje i s herečkou Elisabeth Moss a Ninou Dobrev, která se proslavila seriálem The Vampire Diarie’s. Co se týče velkých značek, spolupracuje s luxusní značkou Dior, Honest Beauty a Tatcha.

Sdílejte článek

Přečtěte si také