TopStar

21. ledna 2019 13:55

Tereza Šulcová

Meghan Markle nosí těhotenské džíny od známého módního řetězce, který je i v Čechách

Meghan Markle překvapila veřejnost, když si na sebe oblékla „obyčejné“ džíny od známého módního řetězce, kde se prodává primárně konfekční zboží.

Vévodkyně ze Sussexu si sama vyrazila minulý týden v pátek do restaurace Chucs v Notting Hillu. Meghan opět překvapila širokou veřejnost svým outfitem. Na sobě měla těhotenské džíny, které stály v přepočtu jeden tisíc sto korun. Bohužel, tyto džíny se hned vyprodaly, ale na trhu jsou podobné za ještě méně, který nesou název MAMA Skinny Ankle Jeans. Celý komplet doladila Mulberry kabelkou a párem vysokých podpatků od Stuarta Weitzmana.

Je to již podruhé, co se bývalá americká herečka objevila na ulici v těchto džínách. Ve středu 16. ledna navštívila dobročinnou akci Mayhew, kde se stala patronkou této nadace.

Sedmatřicetiletá budoucí maminka čeká své první miminko s princem Harrym a narodit by se mělo začátkem dubna. Není divu, že se co nevidět budou stěhovat do svého sídla ve Frogmore Cottage. Termín stěhování by měl být již začátkem března. Od svatby bydlí manželé v Cotswolds Farmhouse, ale jedná se pouze o přechodné bydliště. Pronajatý dům by měl mít pouze čtyři pokoje. „Meghan to tam miluje. Je tam klid, ticho, samota. Je tam krásný výhled na krajinu,“ řekl zdroj The Sun.

Důvod stěhování není znám. Může jím být třeba nikdy nepotvrzená nenávist vůči vévodkyni Kate nebo si chce Meghan s Harrym zkusit vychovávat dítě jako normální britská rodina.

Sdílejte článek
Štítky móda princ Harry Meghan Markle

Přečtěte si také