TopStar

29. května 2019 14:27

Markéta Škorňová

Město lásky plné českých a slovenských hvězd! Do Paříže zamířil i zamilovaný Plekanec s Šafářovou

Za romantikou do vždy elegantní Paříže zamířil nedávno Rytmus s novomanželkou Jasmínou. Následovala je oblíbená Nikol Štíbrová a dalšími z řad známých tváří jsou i tenistka Lucie Šafářová a hokejista Tomáš Plekanec.

Tenistka Lucie Šafářová má za sebou konec sportovní kariéry. Razantní krok oznámila veřejnosti již začátkem května, ale poslední sbohem tenisovým kurtům dá až nyní v Paříži, kde odehraje svůj poslední zápas. Loučení s jednou zásadní kapitolou života jí jistě ulehčuje přítomnost přítele, hokejisty Tomáše Plekance.

I on má momentálně volno, jelikož letos již hokejovou sezónu ukončil, a tak není divu, že je své lásce po boku i v Paříži. Ostatně tihle dva bez sebe nedají ani ránu! Teď je Tomáš s Lucií ve Francii, před pár dny společně zase fandili českému nároďáku v Montrealu, kde si hokejista užíval společný čas se svými syny.

Zamilovaná dvojice svou láskou nezásobuje bulvární novináře, proto je takovým malým svátkem, když tito dva odtajní něco ze svého soukromí. A tentokrát udělala výjimku Šafářová. Na svůj Instagram přidala fotografii, kde spolu pár pózuje před Eiffelovou věží.

Sdílejte článek

Přečtěte si také