TopStar

1. července 2019 11:00

Tereza Šulcová

MFF Karlovy Vary: Nikol Švantnerová překvapila luxusními šaty!

Modelka Nikol Švantnerová, která každou chvíli cestuje po celém světě, si našla chvilku a přijela navštívit karlovarský festival. Předvedla se v luxusní zlaté róbě!

Tak jako každý rok se i letos se pořádá Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Tradičně se zde promítá více než 180 celovečerních filmů, které si nenechá ujít kdejaká celebrita. Na letošní festival dorazila i Nikol Švantnerová.

Modelka ještě před pár dny trávila svůj volný čas s přítelem v Rakousku, kde navštívili ta nejkrásnější místa. „Tak trochu jiná dovolená, ale já ty hory budu mít stejně vždy nejraději. Dalo by se říct, že jsme před tím horkem utekli do hor. Je pravda, že je to poprvé, co jsem na sněhu v kraťasech, ale taky poprvé, co jsem i v horách zažila takové teplo,“ svěřila se svým fanouškům.

Modelka totiž za posledních pár měsíců navštívila hned několik destinací jako Kréta, Egypt, Turecko, Itálie a mnoho dalších. V Karlových Varech zazářila v luxusní zlaté róbě.

„Z tepláků a tenisek přímo na červený koberec,“ zažertovala Švantnerová při zahájení festivalu. Na druhý den si Nikol oblékla jednodušší šaty. „Dneska trochu za dámu na Moët Toast for a Cause,“ podělila se s fanoušky.

Na letošní filmový festival dorazily celebrity jako Livia Klausová, Jiřina Bohdalová, Marek Taclík, Miroslav Donutil, Jitka Schneiderová, Jitka Čvančarová nebo Marek Eben.


Přečtěte si také