TopStar

30. června 2014 08:50

Jana Fikotová

Michaela Ochotská: Už máme s Lukášem zavedené rituály

Modelka a herečka Michaela Ochotská (29) si spíše než práce v Čechách užívá cestování. Teď se především soustředí na svatební přípravy. Veselka je totiž už za dveřmi.

Ochotská měla vždy ve své práci jasno. Od malička toužila po herectví, moderování a modelingu. Za svými sny si šla tvrdě a vyplatilo se. Dneska si spíše než své kariéry užívá života a svého budoucího manžela, tenisty Lukáše Rosola, se kterým co nevidět půjde k oltáři. Po práci v Čechách, kde jsi hrála v seriálech, moderovala či chodila po mole, se nyní staráš o svého partnera. Baví tě to? Je to moc příjemná změna. Nejvíce si užívám to cestování po světě, což jsem předtím moc nemohla. Je báječné si užívat každou chvilku někde jinde. Můžu cestovat měsíc po Asii další měsíc po Americe, pak se vrátit domů a nic mi neutíká. S Lukášem plánujeme společný život, kam patří i děti, takže teď je nejlepší doba, kdy si mohu ještě dovolit být takhle rozlítaná.

K cestování patří i hotelový život. Není to trochu už nuda? Ani ne. V hotelu se o vás příjemně postarají, ale je pravda, že my máme rádi soukromí, takže při každé příležitosti a delším pobytu v zahraničí si spíše pronajímáme dům.

Nenudíš se třeba někdy, když je Lukáš na tréninku a ty s ním nejsi? Jak probíhá tvůj den. Už máme s Lukášem zavedené takové rituály. Ráno se společně nasnídáme, pak si Lukáš jde zatrénovat a já většinou odcházím na pláži, k bazénu nebo do fitness. Odpoledne se najíme, a pokud má Lukáš volno, trávíme odpoledne spolu po nákupech, s přáteli, nebo vyřizujeme jeho korespondenci. Když má trénink či zápas, někdy jdu s ním nebo naopak strávím odpoledne ve městě či pracuji a vyřizuji své resty. S Lukášem chystáte svatbu, která by měla být každým okamžikem. Ano a moc se na to těším. Chci, aby to byl náš den dle našich představ, který si užijeme od rána až do svatební noci. Datum i místo máme vybrané, ale to nikomu nechceme prozradit.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také