TopStar

11. prosince 2013 21:07

Jana Fikotová

Tenista Rosol si dal před Hobitem rande v obchodě

Jeden z nejlepších českých tenistů Lukáš Rosol (28), si dal rande v novém obchodě a pak šel se svou láskou na premiéru do kina.

Sympatický Lukáš Rosol si momentálně užívá spíše soukromí než pracovní závazky. Proto není divu, že svou lásku Michaelu Ochotskou (28) doprovází na každém kroku. „Dnes jsme se s Míšou vydali na slavnostní předpremiéru filmu Hobit: Šmakova dračí poušť, a ještě nám zbyl čas, tak jsme se šli podívat na módní přehlídku do nového butiku. Oba máme rádi módu, tak každou inspiraci na pěkné oblečení vítáme,“ s úsměvem přiznal sympatický Lukáš.

V poslední době oba hlavně řeší přípravy na svatbu. „Svatba je v přípravách. Nemyslela jsem si, že to bude tak náročné. Doufala jsem, že to do měsíce vyřeším, ale ani omylem. Naštěstí mi pomáhají známí, ale už hledám i svatební agentku, která by mi s realizací pomohla,“ pochlubila se Ochotská.

Na přehlídku dorazila i modelka Nikol Moravcová a Barbora Vida. Obě si v butiku hned vybraly několik nových kousků a obohatily svůj už tak „narvaný“ šatník. Moderátorkou večera byla Gábina Partyšová, která po rozvodu vypadá čím dál půvabněji. Je vidět, že jí nový život velmi svědčí.

-juf-


Přečtěte si také