TopStar

20. listopadu 2013 13:42

Jana Fikotová

Přítelkyně tenisty Berdycha nahradila topmodelku Taťánu Kuchařovou

Partnerka tenisty Tomáše Berdycha (28), modelka Ester Sátorová (21), vystřídala modelku Taťánu Kuchařovou (25) a stala se tváří kampaně podzim/zima 2013/2014 módní návrhářky Ivany Mentlové.

V předchozích letech módní návrhářka Ivana Mentlová spolupracovala na svých kolekcích s Miss World Taťánou Kuchařovou a úspěšnou topmodelkou Gretou Slezákovou. Letos je tomu jinak. Novou tváří kolekce se stala úspěšná modelka Ester Sátorová. Ta se do povědomí široké veřejnosti dostala díky tenistovi Tomáši Berdychovi, s nímž žije a v srpnu s ním nafotila titulní stranu společenského magazínu.

„Ester má charisma, je fotogenická a přirozená, ukrývá v sobě úžasný temperament. Při focení bylo poznat, že se v modelech cítí dobře,“ pochvalovala si spolupráci Mentlová, která podle modelky patří mezi návrhářky s nadčasovým a světovým stylem. „Ivanu Mentlovou vnímám jako jednu z neprestižnějších českých návrhářek, která má světový styl. Focení mě neuvěřitelně bavilo a naplňovalo, celý tým byl skvělý a z modelů jsem přímo nadšená,“ přiznala Sátorová.

V aktuální kolekci si designérka pohrává s kontrasty kůže s kožešinou a matu s leskem. Objevují se zde kožešinové kabátky a vesty, boyfriend kalhoty z exotické kůže, kožené biker bundy, kraťasy a zavinovací sukně z kůže, košile a topy s kožešinovými rukávy, trika z hedvábného úpletu, roláky a hedvábné šaty.

„Letošní zima pro mě hýří barvami, na kožešinách dostávají naprosto jiný rozměr, a i výrazné barvy lze kombinovat téměř se vším. Norkové kožešiny jsou v odstínech modré, smaragdově zelené, korálové a bordó, exotická kůže pak v šedé, modré, zelené a šedohnědé, nechybí jehnětina, rex, lesklá černá kůže, hedvábí, hedvábný úplet a vlna,“ prozradila letošní trendy Mentlová, jež tradičně klade důraz na kvalitu a zpracování materiálů, skvěle padnoucí střihy a nadčasový design.

Módní návrhářka Ivana Mentlová patří mezi nejvýraznější tváře českého módního průmyslu. Pod stejnojmennou značkou navrhuje luxusní dámskou módu v limitovaných edicích, trendy kožené a kožešinové modely. Její modely pravidelně nosí Taťána Kuchařová, Simona Krainová či Pavlína Němcová a Daniela Peštová. Z řad hereček na ně nedá dopustit Anna Geislerová, Ivana Chýlková či Jitka Schneiderová.

Velký úspěch zaznamenala Mentlová i v Londýně, kde se na obálce InStyle v jejích modelech objevila topmodelka Heidi Klum.

-juf-


Přečtěte si také