TopStar

13. dubna 2019 11:00

Tereza Šulcová

Mick Jagger se poprvé po operaci srdce ukázal na veřejnosti!

Frontman skupiny Rolling Stones nedávno podstoupil operaci srdce a nyní se již prochází v parku. Na procházce se i nechal vyfotit a ve čtvrtek večer fotku zveřejnil na svém Instagramu.

Minulý týden podstoupil zpěvák tzv. transkatetrovou implantaci aortální chlopně. Jedná se o alternativu, kdy lékaři nemusí pacientovi otevřít hrudník kvůli výměně chlopně. Po operaci poděkoval Jagger lékařům a fanouškům na Twitteru a vzkázal, že se cítí mnohem lépe.

„Děkuji vám všem za vaše vzkazy a podporu. Už teď se cítím lépe. Velké díky patří lékařům za profesionální práci,“ napsal frontman skupiny Rolling Stones, aby uklidnil své fanoušky.

Jednalo se o závažnou operaci, která s sebou nesla i rizika. Při věku 75 let a více lékaři tuto operaci nedoporučují. Jagger oslavil pětasedmdesátileté narozeniny minulý rok v červenci, a tak bylo jasné, že se fanoušci budou bát o jeho zdraví. I rodina vyjádřila své obavy.

Mick Jagger měl podle svého mladšího bratra Chrise Jaggera (71) těžkou srdeční vadu, kterou odhalil ultrazvuk. Podporu zpěvákovi vyjádřila na sociálních sítítch také jeho dcera i například zpěvák Lenny Kravitz.

Sdílejte článek
Štítky Mick Jagger The Rolling Stones

Přečtěte si také