TopStar

17. března 2014 18:00

Dagmar Dandová

Mick Jagger v šoku: Jeho přítelkyně je mrtvá!

Přítelkyně Micka Jaggera, módní návrhářka L'Wren Scott se oběsila. Našli ji dnes v jejim apartmá na Manhattanu. Bylo jí 47!

Scott po sobě podle posledních zpráv nenechala žádný dopis na rozloučenou ani vysvětlení, proč to udělala.

Mrtvou návrhářku, která visela na šátku uvázaném na dveřní kouli, objevila její asistentka. Scott jí předtím volala, aby za ní přišla do jejího bytu.

Mluvčí Micka Jaggera prohlásil, že zpěváka smrt partnerky „totálně šokovala a zdrtila“.

Módní návrhářka byla velice oblíbená mezi celebritami. Oblékala hvězdy jako Nicole Kidman, Amy Adams, Christina Hendricks nebo Penelope Cruz.

Scott žila s bouřlivým zpěvákem Rolling Stones Mickem Jaggerem více než deset let a naposledy se spolu objevili na veřejnosti v listopadu při uvedení její nové módní kolekce.

L'Wren Scott (1967–2014)

Americká modelka a módní návrhářka vyrůstala v Utahu u adoptivních rodičů, kteří patřili k sektě Mormonů. Náhodou ji objevil známý fotograf Bruce Weber a Scott začala dělat modelku.

Po střední škole odjela do Paříže, kde dostávala prestižní nabídky pro módní domy Thierry Mugler nebo Chanel.

Modelka se na začátku 90. let přestěhovala do Kalifornie, kde začala pracovat jako stylistka pro světoznámého fotografa Herba Rittse. Později spolupracovala i s Helmutem Newtonem, Karlem Lagerfeldem nebo Mariem Sorrentim.

Její modely si oblékaly celebrity hlavně při slavnostních příležitostech. Její šaty nosila Madonna, na Oscary si její róbu vzala Angelina Jolie a její šaty milovala i Michelle Obama.

Navrhovala i kostýmy pro filmy včetně dokumentu o kapele Rolling Stones. Do jejich frontmana Micka Jaggera se zamilovala a několik let vypadali jako ideální pár.

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek
Štítky smrt Rolling Stones Penélope Cruz návrhářka módní návrhářka Angelina Jolie Mick Jagger Amy Adams

Přečtěte si také