TopStar

3. dubna 2018 12:02

Miláček žen Channing Tatum bude znovu volný! Se ženou Jennou Dewan hlásí rozchod.

Manželství slavných se v současnosti rozpadají jako domeček z karet. Pro tentokrát zasáhla krize i jeden z nejkrásnějších hollywoodských párů Channinga Tatuma (37) a Jennu Dewan (37). Manželský svazek vydržel dvojici 9 let, desátého výročí se ale pár nedočkal...

Zdálo se, že jde o jeden z nejpevnějších svazků Hollywoodu. Dnes je všemu ale jinak a dvojice na svých sociálních sítích promluvila o rozchodu. Fanoušci doufali, že se jedná pouze o poaprílový žertík, ovšem když přišlo oficiální vyjádření, všichni zesmutněli a nezbylo než se s novinkou smířit.

‚‚Přátelsky jsme se rozhodli, že už nebudeme fungovat jako pár. Před lety jsme byli strašně zamilovaní a prožili jsme spolu kouzelné časy. Na našem vztahu se nic nezměnilo, ale každá láska má složitý příběh, který nás zavede na různé cesty. Nehledejte za našim rozchodem žádné tajemství. Dva nejlepší přátelé se prostě rozhodli, že je čas dopřát si více prostoru a vzájemně se podpořit, aby žili naplno. Stále jsme rodina a milujeme naši dceru Everly. K rozchodu už se dále nebudeme vyjadřovat. Děkujeme za respektování našeho soukromí,‘‘ zveřejnili oficiální vyjádření k rozchodu dva někdejší zamilovaní.

Připomeňme, že Channing a Jenna se seznámili roku 2006 na natáčení filmu ‚‚Let`s Dance‘‘. A už po dvou letech se vzali. Roku 2013 se dvojici narodila dcerka Everly.

Není to poprvé, co média píší o rozchodu dvojice. Vždy se ovšem jednalo o pouhé spekulace, které Tatum nebo jeho žena vždy vyvrátili. Koncem loňského roku se ale herečka objevila na předávání hudebních cen American Music Awards sama a spekulace se rozjely nanovo. Později proběhl večírek časopisu Vanity Fair po předávání filmových cen Oscara, kde se herečka objevila opět sama. Už tehdy fanoušci nabyli dojmu, že v jejich vztahu se skutečně cosi děje. No a dnes dvojice sama negativní zvěsti potvrdila.

Sdílejte článek

Přečtěte si také