TopStar

2. září 2013 11:50

Dagmar Dandová

Milenka Noida má ve vile VV dvojnici

Muzikálový zpěvák Vašek „Noid“ Bárta údajně chodí s bývalou milenkou Leoše Mareše Gábinou Dvořákovou (23). Ta vždycky toužila potom stát se slavnou. A když se jí to konečně povedlo a celý národ ji zná jako milenku známých mužů, najednou má konkurenci.

Ve vile VyVolených se totiž objevila dívka, která také vypadá jako z animované série Chipmunkové: Nikol Trojanová (22).

Trojanová se proslavila svou účastí v reality show Hotel Paradise, kde se celou dobu pokoušela sbalit nějakého sexy muže. Nakonec se jí to povedlo a dodnes chodí s namakaným Viktorem Valentou, který si říká Gino (35). Nyní je ale Nikol ve vile VyVolených a svého přítele, který miluje supermanovská trička, aspoň pravidelně pozdravuje.

To Gábina Dvořáková udělala větší terno. Proslavila se svým vztahem s moderátorem QI na televizi Prima Leošem Marešem a po něm sbalila milionářského synka Jakuba Malinu. Nyní prý randí s muzikálovým zpěvákem a exmanželem Lucie Bílé Vaškem „Noidem“ Bártou. Ten předtím chodil s Eliškou Bučkovou, která se dala dohromady právě s odkopnutým Malinou.

Vyznáte se v tom? My už moc ne a jen čekáme, až do toho zasáhne ještě Trojanová s Ginem. Další reality show by se tak mohla jmenovat Vila Paradise.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také