TopStar

16. ledna 2014 07:00

Dagmar Dandová

Miley Cyrus je klikařka: užívá si s upírem, který má nadpřirozenou sexuální výkonnost

Zpěvačka Miley Cyrus vyměnila herce Liama Hemswortha za svalovce ze ságy Stmívání Kellana Lutze a tráví spolu veškerý volný čas. Sice ani jeden z nich oficiálně nepotvrdil, že jsou pár, ale v Hollywoodu se to šušká na každém kroku.

Kellan Lutz je teď navíc velmi sexy. Kvůli své nové roli bájného superhrdiny Herkula dřel totiž hodiny v posilovně, aby nabral deset kilo svalů a mohl se na plátně ukazovat jen v antických trenýrkách. Herkulovi je totiž připisovaná nadpřirozená síla, odvaha i sexuální výkonnost.

„Vždycky jsem chtěl být superhrdina a bojovat proti bezpráví. Už odmala jsem chtěl zachraňovat svět, jako to dělal Kapitán Amerika, Tarzan nebo právě Herkules," řekl Kellan Lutz o své roli levobočka záletného boha Dia. Ten na plátně předvádí i žhavé milostné scény s herečkou Gaiou Weiss.

„Nejde mi o to vyhrát Oscara nebo něco takového... Já miluju dělat akční filmy, protože je to zábava,“ uvedl herec. Kellanův vzor je Matt Damon, který se proslavil jako Agent bez minulosti Jason Bourne.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také