TopStar

23. prosince 2018 08:00

Markéta Škorňová

Miley Cyrus přezpívala slavnou vánoční píseň: Skladba Santa Baby je podle zpěvačky málo feministická

Zpěvačka svou novou verzi známého songu zazpívala v show Jimmyho Fallona. Postěžovala si na velmi zastaralý text, který z žen dělá neschopné hlupačky. To byl také důvod, proč z populární písně z pera Miley Cyrus vzešel feministický song.

Show Jimmyho Fallona s vánoční tematikou ve čtvrtek oživila zpěvačka Miley Cyrus. Ta si moderátorovi postěžovala na obsah slavné písně „Santa Baby“ od zpěvačky Earthy Kitt.

Cyrus vadí především zastaralé texty, které ukazují ženu v naprosto odlišném světle než v jakém se nachází dnešní moderní žena. „Nové auto, jachtu, platinový důl? Prsten od Tiffanyho? Tohle dnešní žena od Santy nepotřebuje,“ stěžovala si zpěvačka.

Než se slavný moderátor stačil vzpamatovat, už držela zpěvačka mikrofon a rozhodla se zazpívat divákům svou upravenou verzi slavného songu. „Santa baby, nemám chuť na nějaké luxusní šperky, dnes nepotřebuji tvé dárky,“ začala zpívat Miley a Jimmy s kolegou Markem Ronsonem se nestačili divit.

„Nechci diamanty ani akcie, nechci nic, co doneseš zabalené v krabici, to vše si mohou koupit sama,“ pokračovala. „Santo, mám vlastní auto, žádné půjčky a všechno jsem to zvládla sama, bez pomoci Elfů,“ zpívala Cyrus za velkého jásotu publika.

Originální verze slavné písně sklidila pozitivní ohlasy a Miley Cyrus opět dokázala, že její bezprostřednost a drzost lidé milují stejně jako rovnoprávnost mezi muži a ženami.

Sdílejte článek

Přečtěte si také