TopStar

26. února 2014 15:06

Miliardář Rozsévač: Osm dětí se sedmi ženami. Chodil i s Brožovou

Nad problémy s "kolegy" miliardáře Karla Janečka, kterého multivztahy se ženami v poslední době trochu dohonily, se Boris Kollár (48) může jen shovívavě usmívat. Sám má čerstvě osmé dítě se sedmou ženou.

O tom, že se i jemu vztahy jaksi překrývají není vůbec pochyb. Maminkou zatím posledního dítěte rozhodně není jeho oficiální partnerka, playmate Andrea Heringhová. Temperamentní tmavovláska, která se neváhá s Kollárem pohádat i na veřejnosti, má s podnikatelem dvě děti.

Nechápeme ovšem, čemu se diví a proč v poslední době reaguje podrážděně. Když si s Kollárem začala ona, měl už čtyři děti se čtyřmi různými ženami...

O maminky svých potomků se Kollár vždy vzorně postará po materiální stránce. Není žádným tajemstvím, že například Martině Štefaníkové (kdysi chodila s tenistou Hrbatým) obstaral auto i byt. Bezpochyby nepůjde žebrotou ani zatím sedmá matka, kterou je údajně Monika Ostrihoňová.

Brunetka vypadá jako dokonalá kopie Kollárových bývalek (a Andrey!) s jedinou výjimkou! V roce 2006 chodil podnikatel krátce s českou herečkou Kateřinou Brožovou. Ta však jako jedna z mála ve vztahu neotěhotněla.

Kollár vede určitě velmi netradiční život. Jedna z jeho partnerek se nechala slyšet, že posunul pojem nevěra neuvěřitelným způsobem. Dívat se na něho pouze optikou jeho eskapád se ženami by však bylo hodně nespravedlivé. Jeden příklad za všechny: Už pět let posílá výplatu kolegovi, který zemřel na rakovinu a zůstaly po něm tři malé děti. "Budu to dělat do té doby, dokud nejmladšímu nebude osmnáct let," řekl v rozhovoru pro slovenský deník Čas.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také