TopStar

13. listopadu 2013 00:46

Jana Fikotová

Miranda Kerr bez manžela a bez práce. Vystavuje nahá prsa!

Vzkazuje snad zhrzená topmodelka Miranda Kerr (30) svou odhalenou fotkou něco svému muži, Orlandu Bloomovi (36), který ji pustil k vodě?

I když Miranda ještě nedávno žila americkou idylku o brilantní kariéře modelky a šťastné rodině, dnes je všechno jinak. Po největším chlebodárci, firmě Victoria´s Secret, ji k vodě pustil i samotný manžel, Orlando Bloom. Oslnivá kráska proto neváhala mu přes internet připomenout, o co přichází.

Přestože Miranda a Orlando tvořili jeden z nejatraktivnějších mladých párů v Hollywoodu, i jejich sen o stabilním manželství se rozplynul. Dvojice ohlásila přátelský rozchod a každý se vydal svou vlastní cestou. Půvabná Miranda se však nechce tak lehce vzdát. Před objektivem přítele fotografa se vysvlékla donaha, aby vystavila svá pevná prsa v celé své kráse.

Tělo bohyně a tvář anděla – v takovéto přirozené podobě si krásná rodačka od protinožců zapózovala před objektivem fotoaparátu. Za ten se postavil Chris Colls, který se o výsledek podělil na sociální síti. Úplně nahá Miranda sedí v Evině rouše na posteli a její klín překrývá bílá plachta. Prsa si zčásti chrání rukama.

Miranda již několikrát naznačila, že jediným mužem v jejím životě je syn Flynn Christopher Blanchard Copeland Bloom. „Není nic úžasnějšího než mateřská láska.“ Jako příkladná matka by však měla zvážit, zda odhalování na internetu je to, co by měla, či neměla dělat.

Krizi manželství Orlando i Miranda ještě nedávno vytrvale vyvraceli. Nyní o jejich rozchodu veřejně promluvil mluvčí britského herce. Orlando Bloom a Miranda Kerr ve společném prohlášení oznamují, že se v posledních měsících přátelsky odloučili,“ sdělil.

Dvojice spolu před svatbou tři roky chodila, a tak k rozchodu oficiálně dochází po šesti letech. V lednu 2011 přivedli na svět syna Flynna. „Přestože toto je konec jejich manželství, milují se, podporují a respektují se navzájem jako rodiče svého syna,“ stálo ještě v prohlášení.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také