TopStar

9. dubna 2014 10:00

Dagmar Dandová

Místo aby známý zpěvák cvičil, radši se nechal přešít

Pamatujete, jak Petr Kotvald (54) křepčil v námořnickém oblečku a vyřvával ve svém největším hitu Mumuland, že kluci i holky jsou mumu? No, zpěvák sám už zřejmě moc mumu není, protože se odebral na plastickou chirurgii...

Kotvald ve svých textech propaguje, že Mumuland je "...nahatej ostrov, kde ví, co chtěj."

No a nahatej zpěvák s povoleným břichem není nic pro fanynky, které si chtějí svého idola spíše zbožštit, než přemýšlet nad tím, kolik má kolem pasu pneumatik. Kotvald si sice uvědomuje, že už je pán v letech, ale i přesto chce vypadat stále skvěle.

A než aby se trápil ve fitku, radši zvolil rychlejší a účinnější metodu, jak se zbavit špeků.

"Vždycky jsem se snažil o sebe dobře starat a pracovat na sobě, jenže s přibývajícími roky je to úměrně těžší. Právě břišní část je pro mě tou nejproblematičtější, neboť zarputile dokáže vzdorovat všem snahám o nápravu. Rozhodl jsem se proto pro razantnější krok," přiznal zpěvák.

"Tak jsem navštívil jednoho z nejlepších. Primáře Miroslava Krejču, který mi doporučil nejmodernější formu laserové liposukce s výstižným názvem SlimLipo. Zákrok byl překvapivě jednoduchý a rychlý. Cítím se moc dobře a v pohodě," dodal zpěvák Petr Kotvald.

A my doufáme, že se cítí i mumu...

-dd-

Sdílejte článek
Štítky rychlost zpěvák Petr Kotvald

Přečtěte si také