TopStar

22. října 2013 16:40

Dagmar Dandová

Modelce Gábině Dvořákové jeden Bárta nestačí

Modelka Gábina Dvořáková (24) už oficiálně přiznala, že chodí se zpěvákem Vaškem Noidem Bártou (32). Pustila podrobnosti ze soukromí, aby podpořila jeho nový klip Moře, ve kterém hraje exotickou dívku. A u příležitosti křtu se rovnou vrhla i na Noidova otce textaře Václava Bártu staršího.

Gábina moc dobře ví, proč by si pana Bártu měla předcházet. Noid totiž velice dbá na názor svého táty ohledně výběru partnerek. A navíc (pro Gábinu komplikace), Václav Bárta starší měl velice rád synovu bývalku modelku a Českou Miss Elišku Bučkovou, pro kterou dokonce napsal několik písniček.

„Elišku bych bral za snachu všema deseti,“ prohlásil Václava Bárta starší v době, kdy spolu Noid a Bučková ještě tvořili pár.

Pak se ale karty obrátily. Bučková se dala dohromady s expřítelem Gábiny milionářským synkem Jakubem Malinou a na Dvořákovou zbyl po České Miss muzikálový zpěvák Noid.

Pro Dvořákovou je to velice zajímavý partnerský vývoj. Proslavila se jako milenka Leoše Mareše, který kvůli ní opustil manželku Moniku a dvě děti. Po rozchodu se chytla jako modelka, protože všichni měli zájem o to na vlastní oči spatřit bývalou milenku nejznámějšího moderátora v Čechách. Díky modelingu se seznámila s milionářem Jakubem Malinou a po rozchodu sbalila bývalého manžela Lucie Bílé Václava Bártu.

Pokud se v tom trochu ztrácíte, popíšeme vám situaci přes auta:

Leoš Mareš půjčoval Gábině své supersportovní auto Audi R8 v ceně kolem čtyř milionů, Malina jí vozil v Lamborghini v hodnotě šest milionů korun, ale řídit jí ho nenechal. A teď se Gábina může prohánět v Hummeru, který zbyl Noidovi po rozvodu s Lucií Bílou, a který má v současnosti hodnotu kolem půl milionu...

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také