TopStar

10. února 2019 08:00

Tereza Šulcová

Modelka Danielle Lloydová málem zemřela: Implantáty explodovaly během spánku!

Pětatřicetiletá modelka málem zemřela. Mohly za to umělé implantáty. Danielle šla večer spát a nečekala, že se ráno probudí v kaluži krve… Nyní bojuje proti plastickým operacím!

Známá modelka se nedávno svěřila v rozhlasovém vysílání BBC se svým hororovým příběhem. Žena prodělala za svůj život několik estetických i chirurgických úprav, ale nikdy se nestalo nic vážného, kdy by byla v ohrožení života.

„Vůbec jsem nevěděla, co se děje, byla jsem v šoku. Moje prsa během noci „explodovala“ a všude kolem bylo spoustu krve. Musela jsem co nejrychleji do nemocnice,“ svěřila se modelka stanici BBC.

„Musela jsem hned na sál a když mi vyndali implantáty, objevila se tam krevní sraženina. V tu chvíli jsem začala krvácet tak silně, že jsem málem zemřela. Ztratila jsem spoustu krve a musela jsem dostat transfuzi, jinak bych vykrvácela,“ pokračuje Lloydová ve svém vyprávění.

„Nevěděla jsem, že se tohle stalo. Byla jsem pod narkózou ale když jsem se probudila, lékaři mi vše řekli. Byla jsem v šoku,“ přiznává modelka. Danielle Lloydová přiznává, že umělá prsa ji v modelingu vydělávala pěkný balík peněz, ale že nejdůležitější je zdraví. „Každý by měl být spokojen s tím, co mu příroda nadělila. Především ženy by měly být šťastné a mít se rády takové, jaké jsou.“

Žena nyní lituje všech procedur, které podstoupila. Podle ní je to zbytečný zásah do těla a riskování s vlastním zdravím. „Mým cílem je nyní být šťastná, zdravá a správně se stravovat. Ženy by se měli smířit se svou velikostí prsou. Myslím, že do deseti let budou bujné implantáty z módy. Musím být otevřená a upřímná co se týče tohoto směru. Chci pomoci mladým ženám i mužům, kteří stojí na rozcestí a zvažují nějaké to vylepšení.“

I když na trhu je několik možností, jak být krásnější, modelka je nyní zavrhuje. Podle ní to není realita. „Ano, můžete být hubenější pomocí liposukce, můžete mít bělejší zuby, vyhlazené vrásky pomocí botoxu, ale nejste to vy, není to realita.“

Žena má čtyři děti a jak sama přiznává, mateřství ji hodně změnilo. „Kdybych mohla, měla bych klidně dvacet dětí. Mateřství mě hodně změnilo. Žiju pro děti, udělala bych pro ně první poslední,“ svěřila se na závěr Danielle.

Sdílejte článek

Přečtěte si také