TopStar

12. února 2014 13:10

Dagmar Dandová

Modelka Lucie Křížková už šetří na zásnuby svého syna

Vítězka soutěže Miss České republiky 2003 Lucie Křížková má skoro dvouletého syna Davida a už teď musí řešit jeho první lásky. Na Festivalu ledových soch se prý bezhlavě zamiloval do dcery jávského sochaře Aliho Sunarta a nechtěl se od ní hnout.

„To jsem nečekala, že tak brzy budu muset chystat zásnuby,“ smála se Lucie, kterou její syn velmi pobavil, protože se nechtěl za žádnou cenu vzdát exotické holčičky. A bylo mu naprosto jedno, co se v jeho okolí děje.

To cvičitelka aerobiku Hanka Kynychová se na festivalu radši se svými dvojčaty Alexandrou a Sofií i synem Filipem vrhla na tesání vlastní sochy z ledu. Snažili se vytvořit ledního medvěda, maskota zimních olympijských her v Soči, ale bohužel to nedopadlo moc dobře. V zápalu boje přišel medvídek o packu, takže si ho Kynychovi odnesli domů jen půlku.

Patronem celé akce se stal zlatý olympionik v moderním pětiboji z LOH 2012 v Londýně David Svoboda, který ten den ponechal svoji přítelkyni u ledu a neustále pokukoval po nedalekém plátně, kde Martina Sáblíková obhajovala cenný kov.

„Vím, jaké to je, a tak to s Martinou velice prožívám a fandím jí. Já sám mám teď zimní přípravu“, řekl David Svoboda.

A fandil asi pořádně, protože Sáblíková získala na olympijské rychlobruslařské trati na 3000 metrů stříbro.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také