TopStar

11. dubna 2014 14:30

Dagmar Dandová

Modelka obviněná z vraždy milionáře: Hrozí jí výjimečný trest?

Sexbomba Mária (24), která je podezřelá z vraždy britského milionáře Andrewa Busha († 48) v jeho vile ve Španělsku, skončila v cele předběžného zadržení. Ta může trvat až čtyřicet dní, a pokud bude usvědčená, může krásná modelka vyfasovat dokonce až 25 let za mřížemi.

Podle všeho Mária čekala na svého exmilence Bushe v jeho letovisku Estepona na pobreží Costa del Sol a poté ho zastřelila třemi ranami do hlavy. Ona tvrdí, že to bylo v sebeobraně.

Mediálním světem se šíří fámy, že byla s podnikatelem těhotná. V tuto chvíli ale zatím není žádné z těchto tvrzení oficiálně potvrzené.

Maria byla po vraždě podnikatele hledána Interpolem a byl na ní vydán evropský zatykač. Nakonec se sama přišla nahlásit na slovenskou policii.

Kráska zatím čeká v cele a stále se neví, kde se bude vražda jejího expřítele Bushe vyšetřovat. Zda na Slovensku, či ve Španělsku.

Říká se, že motivem, proč by mohla Maria Andrewa Bushe zastřelit,je žárlivost. Milionář se s modelkou totiž rozešel a začal žít s novou přítelkyní.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také