TopStar

21. listopadu 2013 11:53

Jana Fikotová

Moderátorka Adela Banášová se navezla do Radka Štěpánka

Slovenská moderátorka má pěkně ostrý jazýček. Dvojnásobný vítěz Davis Cupu Radek Štěpánek si během módní přehlídky od ní vyslechl poznámku: „Když se po molu může procházet Štěpánek, tak proč ne já?“

Adela to samozřejmě myslela v nadsázce s tím, že v by si v některém z příštích ročníků mohla sama roli modelky vyzkoušet. A mimochodem… Radek Štěpánek si v roli modela na charitativní přehlídce nepočínal vůbec špatně (informovali jsme). Ostatně sekundovaly mu nejkrásnější ženy světa.

Praha zažila nejlepší a nejkrásnější české topmodelky. Do hlavního města zavítala vedle Terezy Maxové i Karolína Kurková. V pražském Obecním domě se konala charitativní módní přehlídka Fashion for kids Nadace Terezy Maxové dětem. "Insight" nebo-li vhled do opuštěné dětské duš – v tomto duchu se nesl letošní charitativní galavečer.

Akce měla takový ohlas, že si jí všiml i zahraniční tisk a britský Daily Mail jí věnoval obsáhlý článek.

Na mole jsme mohli vidět nejen slavné české topmodelky Terezu Maxovou a Karolínu Kurkovou, ale i to nejlepší od českých módních návrhářů. „Jsem ráda, že mohu být v Praze, abych podpořila Nadaci Terezky Maxová. Obdivuji ji. Ona je úžasná máma a skvělý člověk,“ řekla na adresu své kamarádky Kurková.

Pokud i vy chcete podpořit projekt Nadace Terezy Maxové dětem, pošlete dárcovskou SMS ve tvaru – DMS TEREZADETEM (pro jednorázovou podporu) či DMS ROK TEREZADETEM (pro roční podporu) na telefonní číslo: 87777. Zpráva stojí 30 Kč a nadace z ní obdrží 28,50 Kč.

-juf-


Přečtěte si také