TopStar

7. října 2013 14:04

Moderátorka Iva Kubelková: Co jí slíbil Jaromír Jágr?

Vypadá to na další setkání bývalých partnerů moderátorky Ivy Kubelkové a hokejisty Jaromíra Jágra. Ze strany veterána reprezentace a NHL se Iva dočkala zajímavého slibu. Máme podrobnosti.

Co říkal Jarda Jágr na vaše dvě reportáže, které vznikly z natáčení pro TOP STAR magazín?

On to nějak nehodnotil, my jsme si spíš povídali o tom videu, které se pak objevilo všude možně. (Štáb natočil během rozhovoru muže s kárkou plnou železného šrotu a J. Jágr ho vtipně okřikoval – pozn. red.) Říkali jsme si, že až se vrátí, tak že bychom natočili pokračování, že by si třeba vyměnili role a Jarda by tlačil kárku.

TOP STAR magazín moderujete, ale za Jaromírem jste se vydala jako reportérka. Byla to ojedinělá akce, nebo vás uvidíme jako reprotérku i do budoucna?

Já už jsem nějakou dobu přemýšlela, že bych si mohla zkusit něco nového – právě třeba udělat reportáž. S někým, koho budu považovat za hodně zajímavého, a také s někým, kdo mi svým způsobem vyjde vstříc. Třeba v rámci našich hodně dobrých přátelských vztahů. Takže odpověď zní, že určitě ano. Z mé strany to není o tom, že bych chtěla fušovat do novinářské profese – z mé strany to bylo o přátelství, které je pak na reportáži a vzájemném rozhovoru hodně znát. Je to patrné z určité „živosti“ toho člověka, směje se, uvolní se, je přirozený. A tak je to vlastně i s ostatními reportérkami TOP STAR magazínu – vždy znají toho člověka, se kterým budou pracovat.

Co říká vaše rodina a vaši blízcí na to, že jste tváří TOP STARU?

Já mám samé pozitivní reakce – a to nejen od mých nejbližších, ale ozývají se mi i cizí lidé, jsou hrozně milí a pozitivní, a z toho já mám velkou radost!

A jak vás berou kolegové z branže?

Z jejich strany je také vše v pořádku.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte TOP STAR magazín na Primě vždy od 21.35. Dnes (7. září) poprvé v novém studiu.

Na jaké reportáže se můžete těšít?

Mimo jiné uvidíte reportáž o „celebritě proti vlastní vůli“ – Petru Kramném, který v Egyptě přišel za záhadných okolní o svou ženu a dítě a od té doby nedobrovolně plní stránky novin a obsah televizního zpravodajství. Olga Matušková promluví o skandální knize, která údajně odhaluje některé pravdy o celebritách.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také