TopStar

14. října 2013 12:47

Moderátorka Iva Kubelková za dokonalou dámu. Kam se tak vymódila?

Vydat se na nejdůležitější dostihové odpoledne roku v džínách a mikině? To by byl hřích. Zvlášť, když si při své dokonalé postavě a krásné tváři můžete dovolit prakticky cokoliv. Mrkněte se, jak pojala outfit dostihové fanynky moderátorka TOP STAR magazínu Iva Kubelková.

Zatímco v kolébce dostihového sportu,britských ostrovech, patří klobouček k povinné výbavě dámy, u nás je ještě dobrovolnou záležitostí. Iva ale správně pochopila, že bez něj by její černý outfit nebyl úplný. Rudou rtěnkou docílila naopak francouzského efektu a jako dokonalá dáma sklízela jen komplimenty. Ten nejvzácnější od svého partnera a otce dcer Natálky a Karolínky.

Iva si dostihové odpoledne užila se vším všudy a jak poznamenala (viz. FOTOGALERIE), má štěstí v lásce. Sázka na chlapa jí zjevně vyšla mnohem lépe, než sázka na koně:-)

123. Velkou pardubickou vyhrála klisna Orphéé des Blinds s Janem Faltejskem v sedle. Legendární žokej Josef Váňa ukončil kariéru – spadl sice před zraky tribun v cílové rovince, dvacet tisíc lidí mu však aplaudovalo ve stoje. "Bylo to na slzy," přiznal. "Ale jsme přece chlapi..."

TIP Prima-Style.cz: Líbí se Vám Iva Kubelková? Sledujte TOP STAR magazín každé pondělí na Primě od 21.35!

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také