TopStar

10. července 2014 09:47

Módní peklo Táni Vilhelmové a Vojtěcha Dyka. Díra u Hanušovic hadr...

Aby bylo jasno: film Díra u Hanušovic, který režíroval Miroslav Krobot a obsadil ho celou řadou hvězd včetně Ivana Trojana nebo své dcery Lenky Krobotové, je fantastický. Co se ovšem nepovedlo (a je to spíš zajímavé než podstatné), byly modely, které některé osobnosti předvedly na červeném koberci.

Aniž bychom se chtěli nějak dotknout obyvatel díry u Hanušovic... Zejména Táňa vypadala, jako kdyby popadla první model v místním butiku.

Naštěstí všechno zachránila překrásná Lenka Krobotová, která ve světle meruňkovém modelu předvedla, že v jednoduchosti je krása!

Film samotný má úžasnou atmosféru a herec Ivan Trojan prozradil, že vůbec nebylo snadné hrát v místním nářečí. A ještě k tomu trávit mnoho týdnů natáčení přímo na místě a neodjíždět domů. Proč to Miroslav Krobot po hercích chtěl? Odpověď a exkluzivní ukázky z filmu ve VIDEU!

Vaříme Vary:

Táňa Kuchařová přišla s průhledným výstřihem skoro do pasu a s Ondřejem Brzobohatým byli samá pusinka. Ukázali se na slavnostním otevření klenotnictví s diamanty. Stejně jako Andrea Verešová (navlékla prsten v hodnotě přes 50 mega!), Blanka Matragi a další slavní.

Pro všechny milovníky kina:

Letní akce Cinestar, Foto: archiv


Přečtěte si také