TopStar

1. srpna 2023 00:00

Dagmar Dandová

Monika Absolonová: Proč jí v září tuhne úsměv?

Zpěvačka Monika Absolonová (36) pokaždé hrozně ráda vidí zpěváka Štefana Margitu a jeho ženu Hanku Zagorovou, protože ji prý nabíjejí pozitivní energií. A nejradši je potkává na podzim.

„Nesnáším začátek září. Mám k tomu několik osobních i jiných důvodů. Trápí mě to už odmala. Těžko to snáším a je mi vždy smutno. Chtěla bych, aby bylo pořád hezky, ale to bohužel není možné. Tak se aspoň v tomto problémovém období snažím obklopovat milými a pozitivními lidmi,“ řekla Absolonová.

Nejlepší lék na depku je podle zpěvačky pořádná pochvala. A Margita se Zagorovou ji prý chválí skoro pořád. A to i v případě, že není za co.

„Myslím, že jsou neuvěřitelně shovívaví a mají ke mně naprosto nekritický vztah, což je úžasné. Když mě někde potkají, hned mi složí nějaký kompliment,“ pochlubila se nám Absolonová, která přišla na křest Margitova alba Melancholie do luxusní restaurace Aureole v 27. patře pražského mrakodrapu.

„Znám Štefana s Haničkou od premiéry muzikálu Tři mušketýři. Oni si mě prostě našli. Po představení za mnou přišli do šatny říct mi, že jsem báječná. Byla jsem z jejich návštěvy trochu zaražená, protože mám vždycky po premiéře depresi, a oni mi naprosto vyrazili dech. Od té doby je zbožňuji,“ přiznala se zpěvačka.

„S Haničkou se teď pravidelně scházíme a dáváme si šampíčka. Mám od ní skvělé rady do života. Třeba mi poradila, ať nedělám sólovou desku, ale radši muzikálovou,“ uvedla Absolonová.

Zpěvačka aktuálně zkouší nový muzikál Zorro v divadle Hybernia, kde hraje cikánku Inez. „Musím se naučit flamenco a zatím mi to moc nejde. Docela se tím trápím, ale snad se to brzy zlomí,“ doufá Monika Absolonová.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také