TopStar

20. října 2013 13:50

Dagmar Dandová

Moniko, na tenhle outfit slušného chlapa neseženeš

Zpěvačka Monika Absolonová (37) se přiznala, že by chtěla mít zhruba do dvou let prvního potomka. Jediné, co jí chybí ke štěstí, je najít správného partnera. Jenže v takovém „callgirl“ ohozu potká spíš náhodný sex než manžela…

„Hodiny mi sice tikají, ale nijak ukrutně. Mým vzorem je Ilona Csáková. Myslím, že do 39 mám na mateřství čas. Pořád věřím, že se zamiluji. Jsem asi roztomile naivní, ale já v to fakt věřím. Ale to je tak všechno, co pro to dělám,“ řekla nám před časem zpěvačka, která byla již jednou vdaná.

Před třinácti lety se vdávala za hokejistou Václava Eiselta, ale manželství jim moc dlouho nevydrželo. Po čtyřech letech se rozvedli a údajně jsou pořád přátelé.

Naposledy chodila s podnikatelem Vratislavem Jandou, s kterým tvořili pár celé tři roky, ale vloni před Vánocemi se rozešli. Podle našich informací rozchod iniciovala Monika, která si docela věří. „Jsem fajn a umím vařit. Navíc jsem samostatně výdělečná,“ vychvaluje své přednosti. Tak v čem je tedy chyba?

Navrhujeme začít tím, že tyhle šaty poletí do popelnice, nebo si je Monika nechá na domácí lechtivé hrátky. Kde je ta kráska, kterou módní policie chválí za styl a šarm?

Anketa: Jak se vám Monika víc líbí?

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také