TopStar

20. února 2019 11:00

Tereza Šulcová

Na svatbu Katy Perry a Orlanda Blooma přijde téměř každá celebrita

Zpěvačka Katy Perry a herec Orlando Bloom plánují svatbu a podle všech informací to bude velkolepá událost, na kterou pozvou celou svou rodinu včetně všech přátel.

Není to ani týden, co hollywoodský fešák požádal popovou hvězdu o ruku na svatého Valentýna a dal jí zásnubní prsten ve tvaru květiny, který má cenu v přepočtu 114 miliónů korun. O svatebním rozpočtu se nám může jen zdát.

Podle nových informací plánuje dvojice oslavu pro celou rodinu a všechny své přátele, takže můžeme očekávat opravdu velkou a honosnou svatbu, na které bude kde jaká celebrita. Podle People si pár zatím hlavu s přípravami nedělá. „Oslavují zásnuby, na svatbu ještě nepomysleli, jen ví, že na ni pozvou všechny své přátele,“ svěřil se důvěryhodný zdroj.

„Bude to opravdu úžasné,“ řekl o plánech budoucích novomanželů. „Jsou tak šťastní a nadšení, že se budou brát,“ dodal. Jak bude svatba vypadat a kdo na ni všechno bude pozván, to se dozvíme časem.

Herec Orlando Bloom nosil prstýnek v kapse už nějakou dobu a čekal na vhodnou příležitost. Podle zdroje chtěl, aby to bylo speciální. Herec žádost o ruku bere vážně a než dal prstýnek své vyvolené, šel za jejími rodiči a požádal je o svolení. Rodina tak o žádosti o ruku věděla ještě dřív než samotná zpěvačka. „Katy byla opravdu velmi překvapená a třásla se štěstím,“ svěřil se zdroj.

Sdílejte článek

Přečtěte si také