TopStar

18. února 2019 10:50

Tereza Šulcová

Zásnubní prsten Katy Perry má cenu přibližně 114 miliónů korun!

Hollywoodský fešák Orlando Bloom (42) požádal svou lásku zpěvačku Katy Perry (34) o ruku. Vymyslel si to dokonale! Přímo na svátek zamilovaných, před očima přátel a hlavně rodiny. Celou tuhle romantiku propálila matka zpěvačky na své sociální síti, ale pojďme se podívat na neobvyklý zásnubní prsten, který zdobí zpěvaččinu ruku!

Podle spoluzakladatele WP Diamonds Andrewa Browna by prstýnek mohl mít cenu kolem 114 miliónů korun. „Vypadá to na čtyřkarátový růžový diamant, tvarovaný do oválu. Kolem něj je osm bílých diamantů, které jsou umístěny dokola, společně tvoří květinu. Tento prsten je opravdu jedinečný a velmi cenný,“ řekl expert na diamanty Andrew Brown.

Vypadá to, že se krasavec Orlando Bloom opravdu překonal. Pro srovnání, zpěvák Justin Bieber dal Hailey Baldwin zásnubní prsten v hodnotě přibližně 11 miliónů korun. Orlando si tak mohl dovolit koupit takových prstenů deset!

Prsten Kim Kardashian vyšel jejího manžela na 36 miliónů korun, takže Bloom by si takové prstýnky mohl pořídit tři. I když se láska nevyjadřuje pomocí hodnoty zásnubního prstýnku, je vidět, že herec nešetřil. Tento krasavec už jednou v chomoutu byl, a to s modelkou Mirandou Kerr, se kterou má osmiletého syna Flynna. A není jediný! Katy Perry má za sebou také jedno manželství, a to s hercem Russellem Brandem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také