TopStar

22. listopadu 2013 12:10

Dagmar Dandová

Nahá Cameron Diaz nebo Penelope Cruz? Kterou z nich byste z postele nevyhodili?

Krásné herečky Cameron Diaz a Penelope Cruz se po hitu Vanilkové nebe opět sešly ve společném filmu pod taktovkou legendárního režiséra Ridley Scotta (Vetřelec, Gladiátor) ve snímku Konzultant. A podle postelové scény spolu budou mít mnohem užší vztah než kdy jindy.

Diaz hraje ve filmu Femme fatale hlavního hrdiny. Miluje gepardy, a proto si je nechala vytetovat na záda.

„Je to instinkt lovce, na který moje postava reaguje, a který u gepardů opravdu miluje. Tetování na zádech symbolizuje její obdiv k těmto šelmám. Cítí se s nimi být spřízněná, doslova na sebe bere jejich kůži – kůži lovce, protože ona ve skutečnosti lovcem je,“ řekla o své roli v Konzultantovi Cameron.

Silné ženské postavy jsou pro Scotta charakteristické a Cameron Diazová ztvárnila jednu s režisérových nejdrsnějších a nejtemnějších postav vůbec.

„Jediné, co chce, je více všeho,“ vysvěluje Diaz. „Moje postava Malkina je sociopatkou a je velmi chytrá. Je schopná všeho. Není v ní kousek lidskosti. Dvě otázky, na které se vždycky sama sebe ptá, jsou: Jak můžu dostat, co si zasloužím? Co dalšího mi spadne do klína? Nic jiného a nikdo jiný ji nezajímá. Dokáže být tak silná, protože chápe důsledky svého jednání více než kterákoli jiná postava. A hlavně cítí nutnost přebrat moc každému muži, spolknout ji, a pak zlomit každou ženu,“ dodává Diaz, která půjde po krku i Pénelope Cruz.

Pénelope je tentokrát ve filmu sice méně exotická, ale o nic méně působivá. Obléká se hlavně v business stylu, který působí zároveň jemně a zranitelně. „Je to velmi elegantní styl, ale zároveň se dobře doplňuje s mým ženstvím."

Ve filmu Konzultant bude ještě jedna lahůdka: Brad Pitt v country klobouku a s nechutným knírkem. Hraje tu filozofujícího a pochybného nenapravitelného sukničkáře, kterému hrozí, že ho jeho slabost přivede k záhubě. Prostě úplný opak toho, čím je v civilním životě. Že, Angelino Jolie?

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek
Štítky Cameron Diaz Brad Pitt gepard Penélope Cruz lovec Ridley Scott Angelina Jolie

Přečtěte si také