TopStar

12. července 2016 14:36

Michal Chalupa

NAHOĎ PLAVKY, UKAŽ KŮŽI aneb Utřete slinu nad slavnými kočkami v plavkách!

Jakmile teploty stouply o pár stupňů nahoru, známé hvězdy, jak už české tak zahraniční, ukázaly svá sexy tělíčka. I když více lidí sleduje celebrity ze zahraničí, dráždivé fotky v plavkách uvítáme i u našich krásek, které na sociálních sítích umí nabídnout pořádnou podívanou.

Zatímco v zahraničí očka fotografů padají nejčastěji na holky Kardashianky, u nás, alespoň co se týče fotek, se rádi zastavíme například u krásky Moniky Bagárové, Moniky Koblížkové či například u Simony Krainové.

Tyto ženy se rády ukazují, asi jako všechny ostatní, které sdílí své fotky na sociální sítě. Ale také tím otevírají zvědavcům další dvířka do jejich soukromého života. Díky tomu uvidíte, kde si zrovna užívají dovolenou, který drink rády popíjejí a jakou barvu či značku plavek zvolily. Z českých celebrit se nám v pěkných plavečkách ukázala Nikol Štíbrová i její kamarádky z 3v1. Holky předvedly, že se ani jedna z nich nebojí ukázat svá těla. Kateřina Kristelová sdílela na svůj Instagram fotku v krásných, barevných plavkách, kde skvěle vynikly její bujné vnady a u toho popíjela sklenku bílého vína.

Ze zahraničních krásek se nebála ukázat, to co jí bylo naděleno, například exotická kráska Emily Ratajkowski, či známá dračice Kim Kardashian, která se nasoukala do úzkých jednodílných plavek, ze kterých jí ňadra málem vypadla. A vám ať nevypadnou oči!

Sdílejte článek

Přečtěte si také