TopStar

12. července 2016 11:37

Michal Chalupa

PRSA, ZADKY, SEXY MILFKY: Celebrity vás rozpálí v novém klipu Fergie!

Zpěvačka Fergie (41) nedávno zveřejnila svůj nejnovější klip k písni M.I.L.F., toto anglické označení znamená něco jako že s touhle mámou bych si dal říct (velmi mírně přeloženo). Do svého klipu pozvala nejznámější maminky, které rozhodně mají co ukázat a stoprocentně by stály za hřích.

Fergie, narozená jako Stacy Ann Ferguson, využila svou roli maminky a vzhledem k tomu, že ona i její kamarádky jsou všechny sexy mámy, nazpívala písničku o tom, že ony jednoduše mají co ukázat, jsou nezávislé a chlapi by je všechny chtěli. Ve videoklipu se ukázaly především krásky, které známe z modelingové branže, ale nechybí například ani známá internetová celebrita Kim Kardashian, která je dvojnásobnou matkou.

Kromě Kim v klipu nechybí ani krásné mamky jako zpěvačka Ciara, herečka a modelka Amber Valletta, též modelka a herečka Devon Aoki, dále také modelky Tara Lynn, Chrissy Teigen, Gemma Ward, Angela Lindvall, Isabeli Fontana a v neposlední řadě ruská kráska Natasha Poly. Některé z těchto úspěšných žen do klipu přivedly i své děti, takže nechybí ani špetka roztomilosti.

Klip je tak trochu jednodušší, jde jen o sexy těla a ženskou sílu, kterou chtěla Fergie ukázat. Nechybí módní kousky, krásné líčení a úžasné kulisy, se kterými byste si určitě chtěli udělat selfie. Každopádně muži by si měli dávat pozor, pokud klip budou sledovat na veřejnosti ;).

Sdílejte článek

Přečtěte si také