TopStar

2. března 2018 16:00

Naomi Campbell na fotkách nahoře bez! A ke všemu s potenciálním přítelem...

Britský časopis GQ zveřejnil titulní stranu, která vyjde v dubnu a představí se na ní modelka Naomi Campbell (47) společně s rapperem Skepta (35). Už nějakou dobu se spekuluje o možném vztahu čokoládové krásky a hiphopové hvězdy. Jak je to tedy ve skutečnosti?

Na fotografiích se světová modelka s rappovou hvězdou objímá a své emoce rozhodně neskrývá. Celým jménem Joseph Junior Adenuga se s Naomi seznámil v listopadu 2016 na ceremonii British Fashion Awards v Londýně. Není to ale ani tak dávno, co se mluvilo o románku topmodelky s egyptským dvaašedesátiletým multimiliardářem Louisem Camillerim. Tento vztah však neměl dlouhého trvání a modelka ho velmi záhy ukončila.

Jak už tomu tak bývá, věkový rozdíl v současnosti nepředstavuje žádný problém. Proto ani 12 let mezi rapperem a Naomi není nic zvláštního. Pár se již několikrát společně objevil na Týdnu pánské módy v Paříži. ‚‚Naomi a Skepta měli už hodně schůzek. Oba jsou to umělci a právě proto si tolik rozumí,“ nechal se slyšet blízký známý dvojice pro vydání The Sun.

Modelka se s muzikantem poznala na večírku jejich společných známých. A když se jeden druhému velmi zalíbili, jejich vztah se rozvíjí extrémně pomalu. Nebo si umí uchránit soukromí natolik dobře, že fanoušci ani nepoznají, zda je dvojice oficiální pár nebo jde o ryze přátelství. A co myslíte vy?


Přečtěte si také