TopStar

11. prosince 2013 11:13

Nechutný úlet: Hvězdička v nacistické uniformě hlásá rituální vraždu Paula Walkera

Že je Tila Tequila (32) často za hranicí nevkusu, na to si už showbyznys tak trochu zvyknul. Tohle ale fakt přehnala. Na Facebooku vystavila fotku v nacistické uniformě. Hitlera nazvala "sweet kid" a rozepsala svou teorii, že se herec Paul Walker stal obětí rituální vraždy!

Tila nejspíš cítí, že se doby, kdy na ni byla upřena pozornost médií, řítí do nenávratna. A tak se rozhodla pro opravdu velký šok.

Nacistickou uniformu si na sebe neoblékne jen tak někdo. Maximálně jako totální úlet z mladické nerozvážnosti, jako to bylo v případě britského prince Harryho. Dlouhé roky se za to omlouvá a táta Charles ho okamžitě hnal do bývalého koncentračního tábora, aby se podíval na dokumenty z doby, o které se nežertuje.

Tila mimořádně ráda provokuje. Foto: isifa.com

Možná by takový výlet prospěl i Tile, která je ovšem dávno dospělá a na podobné úlety podle nás prostě nemá nárok.

Tila Tequila, vlastním jménem Tila Nguyen je modelka a moderátorka exotického původu (ze tří čtvrtin Thajka a ze čtvrtiny Francouzka), která vyrostla v USA v Texasu a prosadila se především jako modelka pánských luxusních magazínů. Oblíbená je na internetu – její profil má přes milion fanoušků. Tohle je ale i na mnohé z nich moc!

Další provokatérky (které ovšem zdaleka nezašly tak daleko):

Zpěvačka Rihanna zdvihla náboženské fanatiky snímky ze Saudské Arábie...

A dost peprný byl i její tah po plážích rodného Barbadossu:

Zpěvačka Miley Cyrus, to je kapitola sama pro sebe!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také