TopStar

29. listopadu 2013 17:50

Vladko Veliký, král Vily: 10 překážek, které musel překonat cestou k vítězství

Vítěz čtvrté řady VyVolených Vladko Dobrovodský neměl cestu k pěti miliónům korun ani náhodou snadnou. Přinášíme seznam deseti největších překážek, přes které se musel dostat.

1. Strach z toho, co soutěž s jeho životem udělá

Vyhrát reality-show zdaleka není takový big-beat, jak by se leckomu mohlo zdát. Vítězství v první řadě málem připravilo Vladka o rozum.

A ještě dlouhé měsíce poté dával svůj život do pořádku - trpěl obdobím, kdy nemohl pořádně vycházet, střídavě tloustnul a zace hubnul. Teď je o osm let starší a zralejší.

2. Vlastní sklon k hysterii

Přiznává, že není klidný člověk a pobyt ve Vile, odkud není úniku, ho ničí. Několikrát v průběhu soutěže mu doslova ruply nervy. Jednou dokonce bušil na Zpovědnici, že chce pryč.

3. Agresi

Thomas de Castello měl od začátku na Vladka spadeno. Ve Vile přišly i hodně horké chvilky a bylo to jen o vlásek, že nedošlo na pěsti. Žít s vulgárním Thomasem pod jednou střechou stálo Vladka spoustu sil.

4. Reginu

Neskutečně mu lezla na nervy. Jmenuje se Regina Holásková a osm let od první řady VyVolených se neviděli. Stačilo několik dní pobytu ve Vile a už to vypadalo, že Vladka odvezou!

5. Vlastní maminku

Několikrát řekl, že má svoji matku hodně rád. Když se však objevila ve studiu a ke konci soutěže i ve Vile přímo na návštěvě, měl Vladko co dělat, aby situaci vůbec ustál.

6. Ztrátu ventilu

"Co budu dělat? Já jsem na něho zvyklý!" Vladko tesknil, když se mu rozpadlo oblíbené křeslo. Skončilo na skládce a nové nedostal. A to se v něm tak rád houpal, jakmile se potřeboval uklidnit nebo byla nějaká legrace.

7. Komplot

Řada ostatních soutěžících přiznala, že se na Vladka domlouvali, aby ho porazili. Nepovedlo se!

Vysazený na něj byl hlavně Honza, který jako kafemlýnek stále opakoval, že Vladkovy chvíle jsou pasé a pět miliónů by měl vyhrát někdo úplně nový.

8. Nečinnost

Když štáb zakázal Vladkovi v roli superbose cokoliv dělat, byl to pro něho ten nejstrašnější trest. Jako jediný rád vařil s ochotou uklízel. Kompenzoval si tím stres a dokázal účinně zabít čas, kteří mnozí další prováleli na gaučích.

9. Přátelství

Čím větší přátelství mezi soutěžícími vzniká, tím těžš je s nimi zápasit. Vladka připoutalo kamarádství především k Lucce, kterou nazval vzácnou dívkou a také k Romaně, se kterou se utkal den před finále. S oběma se dokázal šíleně pohádat. Ale když bouřka přešla, pokaždé se rozjasnilo.

10. Lásku

Pomaličku a zprvu nenápadně začalo klíčit vzácné pouto mezi Vladkem a Pavlínou. Pouto, které budou ještě společně muset prozkoumat v reálném životě.


Přečtěte si také