TopStar

15. listopadu 2013 15:10

Dagmar Dandová

Nikol Trojanová z VV: Ano, spiknutí proti Vladkovi existuje!

NeVyVolená Nikol Trojanová sice ze soutěže už vypadla, ale dál pravidelně sleduje přes internetové kamery své bývalé kolegy. Brunetka přiznala, že od začátku byli všichni naočkování proti Vladkovi.

„Vyplynulo to tak nějak přirozeně, protože Vlado byl výherce z jedničky, který dostal spoustu hlasů. Každý z nás touží Vladka porazit,“ řekla Trojanová, kterou sice prohraný Duel s Jafarem hodně zasáhl, ale díky spolupráci se zpěvákem Sámerem Issou je už zase v pohodě.

„Jasně, že se teď ve Vile před finále utvořila silná koalice, která pracuje proti tomu, aby Vladko vyhrál, a snaží se ho ukázat v co nejhorším světle,“ přiznala Nikol a dodala, že za vším prostě stojí závist.

„Já osobně proti Vladkovi nic nemám. A kdyby zase vyhrál, tak by ty peníze aspoň použil na dobrou věc, aby se stal hercem a mohl to pořádně studovat,“ uvedla sympatická brunetka.

Vladko už je z neustálých útoků svých soupeřů unaven, Foto: Prima

„Ale já bych výhru přála někomu jinému. I když je pravda, že Vladko je z těch lidí ve vile to nejmenší zlo. Nebo bych to přála ještě Pavlíně. Kdyby vyhrála taková Romana, tak ta by se z toho zbláznila. Byla by ještě víc pomatená, než je teď,“ zamyslela se Nikol.

A co by podle Nikol nastalo, kdyby vyhrála Eva? „Fakt nevím, co by s těmi penězi udělala. Ty její výmluvy ohledně právníků… Kdyby potřebovala právníka, tak už si ho přece dávno zaplatí! I když bylo by zajímavé pozorovat, co by dělala. A Honzík? Ten se ještě nestačil projevit,“ dodala Trojanová.

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také