TopStar

25. května 2019 17:00

Markéta Škorňová

Nedají si pokoj ani po rozvodu: Johnny Depp chce po bývalé manželce tučné odškodné za obvinění z domácího násilí

Jakoby tihle dva žili každý v jiném manželství. Zatímco americká herečka Amber Heard prohlašuje, že byla obětí domácího násilí, její dnes už bývalý manžel Johnny Depp žádá naopak miliardové odškodné za lživé obvinění. Podle něj si modřiny namalovala.

V přepočtu 1,2 miliardy korun žádá po své exmanželce populární herec Johnny Depp. Podle něj si odřeniny, se kterými přišla v roce 2016 k soudu, sama namalovala. V prosinci loňského roku se v novinách The Washington Post označila za oběť domácího násilí.

Pětapadesátiletý herec se nařčení brání a i on uvedl své prohlášení v tisku, tentokrát v listu The Guardian. Fakt, že by měl svou bývalou ženu fyzicky napadat, odmítá a za lživé nařčení chce tučné odškodné.

Zajímavé je, že při rozvodu oba aktéři podepsali nepublikovanou dohodu, která zakazuje zveřejňovat cokoliv z jejich společného soužití. Kdo nakonec z tohoto nekonečného sporu vyjde jako vítěz, zatím není známo, ale podle fanoušků už by oba bývalí manželé měli zakopat válečnou sekeru.

Johnny Depp žil dlouhých 14 let s francouzskou herečkou Vanessou Paradis, která mu porodila dvě děti - holčičku Lily - Rose Melody a syna Johna „Jacka“ Christophera. S Vanessou však k oltáři herec nedošel. To se mu „povedlo“ až s mladou Amber, která však už po dvou letech manželství podala žádost o rozvod.

Sdílejte článek

Přečtěte si také