TopStar

26. dubna 2019 17:00

Markéta Škorňová

Žene se Jack Sparrow do chomoutu? Johnny Depp si prý chce vzít ruskou go-go tanečnici!

Populární herec Johnny Depp podle všeho chodí s ruskou go-go tanečnicí, kterou si už měl prý nastěhovat i do svého sídla v Los Angeles. A aby toho nebylo málo - dvojice prý plánuje veselku!

Herec nezapomenutelných rolí Johnny Depp je rebel každou částí svého těla. Divoké večírky, alkohol i drogy mu nejsou cizí, stejně jako krásné ženy. Někdo by si mohl myslet, že se po drsném rozvodu s hereckou kolegyní Amber Heard do chomoutu jen tak nepožene, ale zdá se, že opak je pravdou.

Depp již nějakou dobu randí s pořádně sexy go-go tanečnicí z Ruska. Třicetiletá Polina Glen pochází z Petrohradu a je vystudovaná tanečnice a choreografka. Novináři ji s hercem načapali již na konci minulého roku a i letos je kráska vídána s Deppem čím dál častěji.

Podle informací deníku Mail Online je tahle romance vážná. Polina, která nyní žije s hercem v jeho obřím sídle v Los Angeles, chce svého milého představit i rodičům. „Polina tvrdí, že se budou brát,“ uvedl jeden z blízkých přátel páru.

Zdroj dokonce uvádí, že Polina zprvu neměla ani tušení, kdo Depp je, když ho potkala na jedné party v LA. Uvidíme, zda druhé manželství legendárního kapitána Jacka Sparrowa bude úspěšnější než to předchozí.

Sdílejte článek
Štítky vztah Johnny Depp Rusko veselka

Přečtěte si také