TopStar

3. srpna 2016 10:52

Michal Chalupa

Nejdřív roztáhla nohy DiCapriovi, teď ji chce princ Harry. Trefí z toho královnu?!

Známá australská herečka Margot Robbie, která se nebojí hanbatých scén, padla do oka zlobivému princi. Margot odhalila, že si s Harrym píše a také se nebála prozradit, že mu neodepisuje třeba i týdny.

Zatímco sexy herečka, která je známá díky filmu Vlk z Wall Street, kde nechyběly erotické scény a drogová tematika, si z dopisování s Harrym asi moc vrásky nedělá, princ je prý v odepisování rychlík. Robbie pověděla, že zatímco ona si dá s odepisováním načas, on odepíše okamžitě. Že by Harry seděl u telefonu a čekal, až se ozve? Jediné, co víme s jistotou, je to, že královna Alžběta by asi z jejich vztahu nadšená nebyla.

Princ Harry byl prý do Margot opravdu zakoukaný a očividně to i přetrvává. Herečka ale má dlouhodobý vztah s režisérem Tomem Ackerleyem. Má Harry tedy vůbec nějakou šanci? Podle Margot asi ne, protože sdělila, že jsou prostě jen přáteli. Vtipné je, že když se Margot poprvé setkala s Harrym, myslela si, že je známý zpěvák Ed Sheeran, a ne dítě z nejslavnější rodiny tohoto století. Herečka poté řekla, že když neměl korunu, tak jak asi měla poznat, že je to právě on?! Robbie si i trochu postěžovala, že kdykoliv bude v Londýně, budou si všichni myslet, že svůj čas tam bude trávit právě s ním.

Sdílejte článek
Štítky vlk královna Wall Street Ed Sheeran scéna zlobit

Přečtěte si také