TopStar

15. července 2016 16:15

Michal Chalupa

Prostopášník princ Harry v úzkých: Místo orgií s děvčaty testy na HIV!

Mladší bratr spořádaného taťky dvou dětí prince Williama, je jeho pravým opakem. Princ Harry je známý svou láskou k nočnímu životu, a to se někdy nemusí vyplatit. Podstoupil testy HIV, z nichž byl pěkně nervózní.

Už několikrát se v médiích objevily fotky z akcí, kde byl princ Harry zjevně opilý a motaly se kolem něj spousty cizích polonahých krásek. Pokud se něco takového provalí, prezentuje to jen jako zábavu. A na takovou zábavu se dá hodně lehce doplatit. Na člena britské královské rodiny se ale usmálo štěstí! Podle BBC test na HIV, který podstoupil, vyšel díky bohu negativně. Celý proces testu vysílal živě na facebookovém profilu britské královské rodiny!

Harry to udělal prý proto, aby ukázal celé veřejnosti, že to nic není a hlavně, že se za to nikdo nemusí stydět. Dokonce ani v případě, že máte modrou krev! Princ Harry jde ve šlépějích své matky a snaží se pomáhat prostřednictvím charity. Co když se tímhle činem ale princ jen snažil zakrýt možné zdravotní problémy způsobené jeho životním stylem? Podle doktora Roberta Palmera, který test Harrymu prováděl, měl totiž princ při čekání na výsledek velké obavy. To by byla královská ostuda!

Sdílejte článek

Přečtěte si také