TopStar

23. února 2015 09:22

Nejlepší momentky z letošních Oscarů: Polonahý moderátor a hvězdy mimo svoje role

Krásné róby a sterilní dokonalé úsměvy hvězd na oscarovém červeném koberci – to je každoroční klasika. Kouzelných okamžiků, kdy hvězdy trochu vypadnou z role a ukážou se jako lidi z masa a kostí, je mnohem méně. Stojí ale za to – a tady máte letošní várku.

Ve fotogalerii tak například uvidíte hodně zamilovanou fotku, na které Benedict Cumberbatch vyznává lásku své manželce Sophii Hunter (svoji jsou totiž jen pár dní). Herečka Dakota Johnson, která dobývá svět jako Anastasia v 50 odstínech šedi, se moc vesele netvářila. Možná se mamince Melanii Griffith svěřovala s patálií ve vztahu i na červeném koberci. Jen o pár hodin později dostala kopačky (viz níže).

Moderátor Neil Patrick Harris se před Oscary nechal slyšet, že by to chtělo nějaký skandálek. A pak se o jeden – celkem nevinný, když si vzpomeneme, že Petr Čtvrtníček přišel předloni na Českého slavíka s holým zadkem – postaral sám. Ve slipech a ponožkách Oscara ještě nikdo nemoderoval. Mnohem trapnější než žertík se slipy byly poznámky na adresu producentky Dany Perry, která Oscara věnovala svému tragicky zesnulému synovi. Ani vážnost takové chvíle Neila neodradila od toho, aby si utahoval z jejích šatů.

Podívejte se, která kráska ukázala na červeném koberci paroháče, a jak se tvářila Scarlett Johansson, když jí dal poněkud nečekaně pusu John Travolta.

Jennifer Lopez zápasila s večerní róbou. Vždycky se nějaká kráska se šaty potrápí a pokaždé ukáže trochu víc, než měla v úmyslu. Díky dlouhé sukně!

Večerní róby se nesly v tónech bílé:


Přečtěte si také