TopStar

4. listopadu 2014 14:02

Nejlepší narozky podzimu! Vladyka přijel na kole, rockeři se vyfikli, o hvězdy člověk zakopával (mrkněte do zákulisí)

Ať se na nás ostatní pořadatelé koncertů a večírků nezlobí, ale akci z pondělního večera v sezoně jen tak něco nepřekoná. Pražské Divadlo Kalich slavilo patnáct let a tak velkou koncentraci slavných tváří dá těžko někdo další dohromady!

Jasně, budou další velké akce, kam se slavní vydají po červeném koberci. Jenže jen stěží se dá zopakovat večer s takovou atmosférou. Vždyť se všichni ti slavní od vlasatých rockerů, přes hvězdy pop music až po slavné herce ověnčené Tháliemi dobrovolně nacpaly do dvou místností produkce v Kalichu a divadelního baru. Ochotně se promísili s fanoušky a všechny hranice ten večer padly. A proč? "Milujeme to divadlo," shodla se každá oslovená celebrita.

Podívejte se do zákulisí objektivem redakčního fotografa Jirky Janouška:

Kompletní seznam účinkujících i gratulantů by čítal desítky položek. Divadlo Kalich je známé skvělými muzikály, komediemi i koncerty – momentálně diváky nejvíc táhnou tituly Horečka sobotní noci, Johanka z Arku nebo Mauglí (muzikály), crazy komedie Źena za pultem 2: Pult osobnosti (s Jiřím Lábusem a Oldřichem Kaiserem) i další tituly: PROGRAM.

Na příští sezonu se kromě jiného chystá muzikál Atlantida s písněmi Miroslava Žbirky. Ani slavný sympaťák Meky v pondělí na koncertu nechyběl! "Těším se, až tu budu stát po premiéře muzikálu," vzkázal publiku.


Přečtěte si také