TopStar

1. října 2014 11:20

Táňa Sáblíková

Úterní noc zažila poprvé horečku! A rozhodně nebyla poslední

Premiéra nového českého muzikálu Horečka sobotní noci byla plná energie, tance a skvělého zpěvu! A novinku si nenechaly ujít ani slavné osobnosti českého showbyznysu. Kdo dorazil?

Krátce před sedmou hodinou večerní se v divadle Kalich sešli diváci, kteří měli příležitost shlédnout premiéru Horečky sobotní noci. Mezi nimi se našel i Ondřej Soukup, Gábina Osvaldová, Tomáš Savka, Pavel Vítek a Janis Sidovský nebo Těžkej Pokondr. A režisér Ján Ďurovčík musel být s výkony herců naprosto spokojený. Od první do poslední minuty do toho protagonisté v čele s Janem Křížem, Michaelou Doubravovou nebo Markétou Procházkovou dávali naprosto všechno, zpěv ruku v ruce s tancem neměl chybu a diváci nad tím jen nadšeně vzdychali a tleskali.

Muzikál byl na rozdíl od kultovního filmu mírně poupraven, aby se hodil více do moderní doby, ale na jeho kouzlu to rozhodně neubralo. Zachovaly se totiž barevné kostýmy – lesklé košile, kalhoty do pasu s pásky, veselé šaty.

A jak se vlastně muzikál divákům líbil? I přes mírné technické problémy byli diváci nadšení a herce při závěrečné děkovačce odměnili potleskem ve stoje. Pokud milujete 70. léta, barevnou módu a tehdejší hitovky, rozhodně si Horečku sobotní noci nenechte ujít!

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také