TopStar

27. ledna 2015 10:50

Ivana Nádvorníková

Nemocná Zdeňka Pohlreichová: DĚKUJI za povzbudivé zprávy!

Manželé Pohlreichovi promluvili na kameru o své těžké životní situaci. Zdeňce totiž diagnostikovali před třemi měsíci agresivní formu rakoviny prsu. Zhroutila se a v první chvíli léčbu odmítla. Pak se ale rozhodla jinak a teď s nemocí statečně a s optimismem bojuje.

Dokonce se s ní sama svěřila na Facebooku, kam pověsila svůj portrét bez vlasů po chemoterapii. Informovala tak všechny sama dřív, než by to udělal někdo jiný.

„Já věřím, že to dáme. Jsme na začátku. Bude to ještě trošku bolestivé, ale my to zvládneme,“ říká statečná Zdeňka Pohlreichová. Optimistický přístup se k nemoci své ženy snaží mít i její manžel Zdeněk.

Další video najdete zde:

Zdeňka Pohlreichová je veselá bytost. Ráda se směje a necouvne před žádnou výzvou. Přesvědčte se na videu:

Manželé Pohlreichovi se potkali v Austrálii, když bylo paní Zdeňce 19 a odjela k protinožcům na šampionát v sofballu za národní tým. Zdeněk Pohlreich tam žil a pracoval v emigraci. "Na jednom večírku to mezi námi zajistřilo," přiznala. Pak se ale jejich životní cesty rozdělily a protnuly o spoustu let (a další vztahy) později.

Po třech letech od jejich prvního setkání Zdeněk Zdeňku sice vyhledal, jenže ona tehdy dala přednost jinému muži. Vdala se a měla dva syny, osud jí ale ještě nachystal milostný kotrmelec. Na popud kamarádky před šesti lety Zdeňka vyhledala a od té doby jsou spolu.

Všechno o pořadu Teď vaří šéf najdete TADY.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také