TopStar

8. června 2014 16:00

Ivana Nádvorníková

Nepolepšitelný Mick Jagger: Už má za mrtvou L'Wren náhradu!

Tak tohle nikdo nečekal! Frontman skupiny Rolling Stones Mick Jagger se z tragické smrti své přítelkyně, módní návrhářky L'Wren Scott oklepal pěkně rychle! Tento týden ho načapali paparazzi, jak se objímal se záhadnou mladou ženou v hotelu ve švýcarském Zurychu.

Když inkriminovanou fotku z hotelového balkonu, kde sedícího Micka zezadu líbá dlouhovlasá mladá brunetka viděla návrhářčina sestra Jane Shane (53), prohlásila jen: "Jeho dcera říká, že má zlomené srdce a je zdevastovaný, ale když vidím tyhle fotky, zajímalo by mne, co opravdu cítí. On se nikdy nezmění. Divíte se, že byla L'Wren v depresi?"

Co dodat? My se L'Wren taky nedivíme.

Přítelkyně frontmana skupiny Rolling Stones Micka Jaggera módní návrhářka L'Wren Scott se oběsila, údajně kvůli několikamiliónovým dluhům, které měla její oděvní společnost. Rocker byl z této ztráty naprosto v šoku a dokonce na dva měsíce zrušil koncertní turné po Austrálii a Novém Zélandu.

"Stále se snažím pochopit, jak moje přítelkyně mohla udělat něco tak hrozného," komentoval tehdy její smrt Jagger.

"Strávili jsme spolu několik úžasných let. Byla to skvělá a talentovaná žena, na kterou nikdy nezapomenu," říkal ještě před třemi měsíci. To mu ten smutek tedy dlouho nevydržel.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Rolling Stones návrhářka módní návrhářka frontman Mick Jagger

Přečtěte si také