TopStar

11. března 2019 15:03

Tereza Šulcová

Nepovedené plastiky! 3 celebrity, které vypadaly lépe před operací

Jsou mezi námi lidé, kteří neumí stárnout. Z vrásek a povislé kůže mají panický strach a vyhledávají pomoc formou plastické operace. Utrácejí milióny, hledají ty nejlepší odborníky, ale ani to neznamená úspěšný výsledek.

Melanie Griffith (61)

Herečka má za sebou několik plastických operací. Velká většina měla bohužel negativní vliv na její vzhled. Fanoušci si stěžují, že ve svých jednašedesáti letech vypadá jako vosková figurína.

„Nebyla jsem si vědoma toho, jak vypadám, dokud lidé nezačali říkat: Panebože, co to udělala? Strašně mě to zraňovalo, tak jsem se vydala za jiným odborníkem, který se snažil napravit všechny ty sra*ky, které mi udělala jiná lékařka,“ svěřila se herečka. Mimo jiné bojovala i s jinými závislostmi než je vzhled. Matka tří dětí bojovala s alkoholismem a drogami, její děti to však prý nezasáhlo.

Cher (72)

Cher je jedna z mála celebrit, která se k plastikám přiznává. Problém je, že pokud je podstoupí v současnosti, už to nepoznáme. Kolik plastik Cher absolvovala? Přesná čísla neví ani sama Cher. ‚‚Ano, podstoupila jsem tolik operací, že už si jejich počet ani nepamatuju," přiznává.

Plastičtí chirurgové se shodují na tom, že Cher podstoupila určitě rhinoplastiku, kdy jí upravili nos. Ta se ovšem měla opakovat několikrát. Dále má plastiku víček, které rozevřely její pohled a poněkud remodelovaly oči. Plastika se nevyhnula ani váčkům pod očima, na které Cher od mládí trpěla. Stejně tak je jasný lifting obličeje, který dělá ze sedmdesátnice podivně napnutou padesátiletou lady. Odborníci se shodují i na tom, že Cher pravidelně podstupuje botox, který si nechává píchat do čela. První liposukci stehen, břicha a boků podstoupila už v osmdesátých letech. Plastičtí chirurgové mluví i o plastice prsou.

Donatella Versace (63)

Pamatujete si někdo, jak vypadala módní návrhářka před plastickými operacemi? Jako mladá byla půvabnou blondýnkou, za kterou se otáčel kdejaký muž, ale i žena. Co se objevila první vráska na čele to s ní šlo ale z kopce.

Tato kdysi krásná žena začala navštěvovat jednu kliniku za druhou, aby se zbavila všech svých nedostatků, které často viděla jen ona sama. Donatella má cit pro módu, ale s plastikami neví, kdy přestat. Extrémní hubnutí přidalo italské návrhářce také na věku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také