TopStar

22. dubna 2014 13:00

Nešťastná Iveta Bartošová: Mohla být z dluhů venku. Máme exkluzivní důkaz

Zpěvačka Iveta Bartošová má na svůj dům v Uhříněvsi uvalenou exekuci kvůli dluhům u zdravotní pojišťovny. Je to další katastrofa, která se na ni sesypala. Redakce Prima-Style.cz ovšem získala exkluzivní důkaz, že zpěvačka mohla mít konkrétně od této patálie dávno pokoj. Kdo ji chtěl zachránit?

Mužem, který jí na začátku roku 2012 nabídl pomocnou ruku, byl její tehdy již expřítel Domenico Martucci a jeho rodina. Martucciovi Ivetě údajně navrhli, že zaplatí všechny její dluhy. Iveta však odmítla – zalekla se takového kroku. V SMS, jejíž foto máme v redakci k dispozici (Domenico Martucci si většinu korespondence uchoval), odpověděla: "Ale co za to budete chtít Domenico? Opravdu nechci jen tak tahat peníze z někoho, koho mám moc ráda a udělat nějakou chybu. Nevím si rady," napsala Iveta 5. ledna 2012 odpoledne a kromě toho, že jde o důkaz snahy Martucciových pomoct Ivetě v krizové situaci, SMS také vrhá sympatické světlo na samotnou Ivetu. Nechtěla peníze "jen tak" a možná doufala, že se jí je ještě podaří vydělat a dluhy zaplatit.

Od té doby ovšem časy pokročily, zpěvačka je na tom po všech stránkách mnohem hůř. Martucciovi považuje za své nepřátele a dokonce je viní z toho, že ji násilím drželi ve svém sídle v Peschici, kam se dostala během své loňské neuvěřitelné italské eskapády. "Bolí mě to," krčí hrabě rameny. "Nedokážu mávnout rukou nad tím, že o mě žena, kterou jsem miloval, tvrdí takové věci jen proto, že jí je někdo nakukal."

Dalším mužem, který Ivetě Bartošové dlouhodobě pomáhal, byl její expartner a otec syna Artura Ladislav Štaidl. Ten kdysi rovněž nabídl, že dům oddluží, přál si však, aby ho Iveta napsala na Artura. Ta to však odmítla.

Odhad Prima-Style.cz: Iveta se v lepším případě jenom zhroutí. Takhle totiž vypadala ještě v říjnu:

Nemluvila úplně hladce a souvisle, ale celkem to šlo:

Na podzim to vypadalo (pokolikáté už?), že se zpěvačka ze svých problémů dostane. Foto: archiv VIP Zprávy

A podle tohoto VIDEA z VIP Zpráv je patrné, že absolutně není v pořádku (a nebude to jen ztuhlou čelistí):

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také