TopStar

1. srpna 2013 00:50

Dagmar Dandová

Neumannová si užívala se sexy mladíkem

Sportovkyně Kateřina Neumannová (40) se vypravila na dovolenou do Trentina v severní Itálii pouze s dcerou Luckou (9). To ale neznamená, že by jí tam bylo smutno. Jeden vypracovaný svalovec ji pozval na svou jachtu.

O Neumannové se ví, že dlouho nevydrží v klidu, a že ke svému životu prostě potřebuje sport. Válení u moře tak není nic pro ni, proto ráda pozvání na jachtu přijala. Navíc když její instruktor jachtingu vypadal více než dobře. Ale víc než sportovní záliba v tom prý nebyla.

Ovšem dcera Lucie odmítla na loď vlézt a Neumannová si posteskla, že prostě není zapálená do sportu jako ona. „Raději chodila na zmrzlinu, a tak mě pořád lákala, ať jdeme na kafe,“ smála se Kateřina. Neumannová ale na dovolené jen neplachtila na jezeře Garga se sličným instruktorem, také jezdila denně na kole, kdy zdolávala převýšení až okolo 800 metrů. Dovolenou si prostě užila se vším všudy.

Nyní to navíc vypadá, že Kateřina konečně našla novou lásku. Kdo je to, nám lyžařská šampionka ale prozradit nechtěla. Dlouho dělala tajnosti i s otcem devítilé Lucky. Později se provalilo, že jím je dnes už její bývalý manažer Josef Jindra. Rozešla se s ním po skandálu, kdy mu pomáhala s pořádáním mistrovství světa v klasickém lyžování v Liberci a vznikly z toho milionové dluhy. "Nakonec mě hodně zklamal," svěřila se po ukončení několikaletého vztahu.

-dad-

Můžete si také přečíst

Sdílejte článek

Přečtěte si také