TopStar

1. září 2014 16:14

Nezničitelný Zdeněk Macura: Neuvěříte, co vymyslel pro slepice a do čeho se ještě pustil

Párkrát jsme v posledních měsících měli o Zdeňka Macuru opravdu strach. Po tragické smrti svého idolu, zpěvačky Ivety Bartošové, ho dokonce několikrát naprosto psychicky vyčerpaného ošetřovala záchranka. Ale ukázalo se, že Zdeněk Macura má tuhý kořínek.

Když zjistil, že z plánovaného projektu azylových chaloupek z palet pro týrané ženy hned tak něco nebude, přeorientoval se na... slepice!

Na svém facebookovém profilu uveřejnil fotku originálního kurníku s komentářem: "Zkouším symbiózu slepic a rajčat. Ohrádka a domeček je z prken palet, takže za cenu šroubků. Otvory do domečku jsou ve tvaru vejce, aby slepice chápala, kde má snášet. Něco takového jsem ještě nikde neviděl."

Také nelenil a pilně zapracoval v oblasti IT: "Tak se mi konečně po několika dnech podařilo rozběhat elektronický podpis pro operační systém Linux pro komunikaci s úřady. Když by někdo chtěl poradit, rád vysvětlím, jak na to. A tak jsem dnes to využil pro podání státnímu zastupitelství pro Prahu pro znovuprošetření údajné sebevraždy."

Proč Zdeněk Macura nechce nechat případ Ivety Bartošové jen tak? Co svými kroky sleduje? Podrobnosti v dnešních VIP zprávách. Začínají za pět minut osm na Primě:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také