TopStar

10. dubna 2014 14:00

Dagmar Dandová

Nezvěstná Bartošová: 5 teorií, kam mohla zmizet

Iveta Bartošová měla tento týden osmačtyřicáté narozeniny. Zatím to vypadá, že se oslava trochu zvrtla. Zpěvačka přestala komunikovat a nikdo neví, kde přesně se teď nachází. Přinášíme vám pět teorií, co by s ní asi tak mohlo být.

1. Schovává se v Hobitíně

Exmilenec Ivety Zdeněk Macura poslední půl rok žije projektem azylových minidomečků pro týrané ženy. Je možné, že přemluvil Ivetu, aby jeho Hobitín obhlédla a rovnou jí v chajdě u něj na zahradě nabídnul azyl.

2. Odjela do Itálie

K narozeninám Bartošová údajně dostala od manžela Josefa Rychtáře výlet do Itálie, kam si udělala minulý rok výlet právě s Macurou. Ten jí ale po pár dnech předal jinému jejímu exmilenci Domeniku Martuccimu. Takže je možné, že zpěvačku přepadla nostalgie a vydala se na jih na vlastní pěst.

3. Skončila v nemocnici

Ivetu trápí bolavé zuby, často padá ze schodů a občas se jí na tváři objevují podivné podlitiny. Kromě toho hodně zhubla a vypadá tak nějak pobledle. Samozřejmě nechce, aby se média dozvěděla, v jaké nemocnici by mohla být, protože by ji tam okamžitě všichni pronásledovali. Pražská záchranná služba podle informací redakce z dobře informovaného zdroje v týdnu nikoho se jménem Iveta Bartošová nevezla.

4. Přečetla si o vztahu Štaidla s Darinkou

Ve slovenském tisku se tento týden řeší, že hudebník Ladislav Štaidl v době, kdy chodil s Bartošovou, měl mít zároveň poměr s mladičkou zpěvačkou Darou Rolins (tehdy Darinkou Rolincovou). Je možné, že si to Iveta přečetla a psychicky to nezvládla. Přece jen... Štaidl je otec jejího syna Artura.

5. Schovává se na tajném místě a čeká na Martucciho

Vzhledem k tomu, že italský hrabě Domenico Martucci napsal na svůj Facebook:

"Pořád dokola... Směr ČR...", je možné, že letní alkonovela bude mít pokračování.

A co by na to řekla Iveta? (Citujeme text z její písně Léto)

"Dohořívá a ztrácí jas Dohořívá to léto krás Čas krásných slz Čas něžností Zářících hvězd a marností!"

-dd-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také