TopStar

14. prosince 2018 10:41

Tereza Šulcová

Nick Jonas a Priyanka Chopra: Kdy plánují miminko?

Zpěvák Nick Jonas se nedávno oženil s Priyankou Chopra v Indii. Nyní je čeká další kapitola života. Kdy plánují novomanželé miminko?

Je vůbec Nick Jonas připravený na to stát se otcem? Asi nikdo si není úplně jistý, dokud se rodičem nestane. Své ano si dvojice řekla v Indii 1. a 2. prosince. Svatbu měli rozdělenou na klasickou, kterou všichni známe, a indickou se všemi náležitostmi.

„Určitě chci být jednou otcem,“ řekl Jonas při rozhovoru Spotify's The Rewind with Guy Raz. „Myslím, že jednou se mi tenhle sen splní, že je reálný. Dospěl jsem celkem rychle a nové zkušenosti mi daly zase jiný pohled na svět.“ Zpěvák se těší na jeho novou roli otce, ale kdy k tomu bude o krok blíže, neřekl. „Těším se, až jednou svým dětem předám své vlastní zkušenosti,“ dodal Jonas.

Jaká byla svatba pro jeho novomanželku? Chopra sama přiznává, že jako každá nevěsta byla nervózní. Ale nervozita nakonec opadla a svatbu si užila. „Rozhodně jsem byla nervózní a i vystrašená, jestli vše vyjde, jak má,“ vzpomíná nevěsta. „Nejkrásnější okamžik byl, když jsem konečně došla k oltáři a uviděla ho. V tu chvíli jsem věděla, že vše je tak, jak má být. Je to okamžik, na který nikdy nezapomenu. V tu chvíli jsem si říkala, život je skvělý, ničím se nestresuj, vše je, jak má být.“

Jsme si jisti, že Jonas spolu se svou manželkou budou skvělí rodiče a my novomanželům gratulujeme ke svatbě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také